nasz zespół

 • lek. wet. Agnieszka Grochecka-Kaczor

  Ukończyła lubelski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2009 roku. Dyplomowany zoopsycholog oraz trener psów. W 2015 roku, po 3 latach studiów podyplomowych, uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

   

  Od 2011 roku prowadzi Gabinet Łapolubni. W gabinecie zajmuje się profilaktyką, chorobami wewnętrznymi, dermatologią, endokrynologią i stomatologią . Konsultuje i prowadzi farmakoterapię pacjentów z zaburzeniami behawioralnymi.

   

  Prywatnie opiekunka kociej seniorki Loli, psa Szyszki oraz niewielkiej ławicy rybek, którym przewodzi mieczyk Mieczysław.

 • lek. wet. Katarzyna Mielko

  Ukończyła lubelski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2009 roku. W 2015 roku, po 3 latach studiów podyplomowych, uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

   

  W gabinecie zajmuje się profilaktyką i chorobami gryzoni i królików oraz profilaktyką, chorobami wewnętrznymi, zakaźnym, dermatologią oraz dietetyką psów i kotów.

   

  Prywatnie opiekunka wesołej gromadki: psa Sary, dwóch kotów Grahamki i Kocia, trzech kawii Zosi, Czekoladki i Liska, rybek, krewetek, ślimaków oraz kóz Bodzisławy i Sarny.

 • lek. wet. Katarzyna Sikora

  Ukończyła lubelski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w roku 2009. W roku 2015 uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

   

  W gabinecie zajmuje się profilaktyką, dermatologią i interną, ze szczególnym naciskiem na diagnostykę ultrasonograficzną.

   

  Prywatnie zakochana w uroczej bokserce Zuzi.

 • lek. wet. Dorota Capiga

  Ukończyła lubelski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2009 roku.

   

  W naszym gabinecie zajmuje się chirurgią oraz przeprowadza badania endoskopowe.

   

  Poza dbaniem o chirurgicznych pacjentów, całe serce oddaje odchowanej od pierwszego tygodnia życia suni Spacji oraz kociemu wulkanowi energii Atusiowi i jego towarzyszce Odmie.

 • Renata Rejkiewicz

  Od zawsze miłośniczka zwierząt. W naszym gabinecie zajmuje się rejestracją pacjentów oraz obsługą łapolubnego sklepu.

   

  Fachowo doradzi na tematy dotyczące profilaktyki i żywienia psów, kotów, królików i gryzoni.

   

  Poza pracą jest wyłączną własnością dwóch kotów : Harry'ego i Helsiego.